Для бізнесу

Технологія фарбування металевих виробів

 • Як правильно пофарбувати метал на прикладі фарбування урни.

  Волога, опади, перепади температури згубно діють на метал, поступово руйнують металеві вироби. У місцях відшарування фарби з’являються ділянки окиснення. Своєчасне фарбування металу запобігає корозії. Фарбування металу своїми руками сьогодні вже не проблема. Універсальна аерозольна фарба New Ton призначена для фарбування металевих поверхонь будь-якої форми та конфігурації. Вона легко проникає у важкодоступні місця, рівномірно забарвлює перфорацію, місця з’єднань, вигнуті, кручені, складні металеві конструкції. Фарба по металу в аерозолю значно спрощує і прискорює фарбування металу в домашніх умовах. А обробка металу перед фарбуванням універсальним ґрунтом New Ton в аерозолю забезпечує відмінну адгезію та гарантує надійний захист від іржі.

  Усі переваги аерозольної фарби по металу New Ton, а також технологія фарбування металу, як правильно пофарбувати метал, фарбування перфорованого металу – докладно в цій статті з фото фарбування металу своїми руками.

  За два роки експлуатації під відкритим небом металева урна втратила свій зовнішній вигляд і місцями дуже поіржавіла.

  DSC1 DSC2
  Металева урна. перфорований метал

   

  Підготовка металу до фарбування

  1. Роз’єднуємо фрагменти металевої конструкції для якісної підготовки поверхні металу під фарбування.

  DSC11
   Розібрана урна

   

  2. Очищаємо кожний фрагмент від бруду та пилу.

  DSC6 DSC4
     Очищення всіх фрагментів металевої конструкції перед фарбуванням

   

  3. Видаляємо іржу.
  Обробку іржі перед фарбуванням можна зробити різними способами. Щоб усунути невеликі осередки іржі, знадобиться простий грубозернистий наждачний папір. У місцях сильних пошкоджень видалити іржу можна вручну – за допомогою металевої щітки – або скористатися дрилем зі спеціальною насадкою. У будь-якому разі фарбування іржавого металу без попередньої фізичної очистки небажане.

   DSC7
  Видалення іржі наждачним папером

   

  4. Обробку металу перед фарбуванням робити значно простіше, якщо метал не був схильний до корозії. Досить за допомогою наждачного паперу збити глянець зі старого лакофарбового покриття і повністю видалити, відчистити відшаровану фарбу.

  DSC9 Підготовка металу до фарбування — це, перш за все, повне очищення від бруду, пилу, залишків старої фарби, осередків корозії. Після роботи з наждачним папером необхідно видалити утворений пил сухою та чистою серветкою.
    Обробка перед фарбуванням старого лакофарбового покриття

  5. Знежирювання металу перед фарбуванням.

  Саме від якості знежирювання металу буде залежати те, як довго прослужить нове лакофарбове покриття. Будь-який ґрунт по металу або фарба по металу наносяться тільки на якісно знежирену поверхню. Чим знежирити метал перед фарбуванням і як це зробити правильно. Обробити метал перед фарбуванням можна будь-яким розчинником, знежирювачем або антисиліконом. Безпосередньо перед фарбуванням на чисту серветку наноситься невелика кількість засобу, після чого протирається вся поверхня металевого виробу. Рекомендується працювати в гумових рукавичках, щоб уникнути контакту з оброблюваною поверхнею та  розчинником.

  Більш простий і зручний, але не менш надійний спосіб підготовки металу до фарбування – це використання знежирювача в аерозолю. Завдяки аерозольному упорскуванню знежирювач проникає в найвужчі, незручні й важкодоступні місця, а також виключає контакт зі шкірою. Такий спосіб особливо зручний для знежирювання перед фарбуванням перфорованого металу, фарбуванням складних металевих виробів.


   DSC10c DSC11

  Знежирювання перфорованого металу перед фарбуванням універсальним знежирювачем Piton

   

  5. Ґрунтування металу перед фарбуванням.

  Ґрунтування необхідно робити в тих місцях, де була зачищена іржа та повністю відсутнє лакофарбове покриття. Ґрунт заповнює нерівності та невеликі заглиблення, які утворилися в результаті попередньої обробки металевого виробу, гарантує надійний захист від іржі.

  Універсальний ґрунт в аерозолю New Ton швидко і легко наноситься, швидко висихає і вже через 15-20 хвилин дозволяє наносити фарбу.

  DSC12 DSC13
  Ґрунтування металу перед фарбуванням аерозольним ґрунтом New Ton

   

  Корпус урни з перфорованого металу ґрунтувати не треба, досить збити глянець зі старої фарби.

  Фарбування перфорованого металу.

  Аерозольні фарби значно спростили і прискорили процес фарбування металу в домашніх умовах.
  Слід дотримуватися чотирьох основних правил, щоб результат був ідеальним.

  1. Під час фарбування температура балона, повітря і металевого виробу має становити приблизно +15 – 30 ºС.
  2. Перед фарбуванням розмішати вміст балона, струшуючи його протягом 2-3 хвилин. У процесі роботи періодично струшувати балон.
  3. Зробити пробне розпилення.
  4. Тримати балон вертикально. Розпилювати емаль тонким шаром з відстані 25-30 см. За необхідності через 5-7 хвилин нанести другий шар.

  DSC14 DSC15
  Фарба лягає рівним шаром, забарвлює важкодоступні місця в зоні перфорації

  Для фарбування такого металевого виробу достатньо одного балона аерозольної фарби по металу New Ton.

  DSC16 DSC19
  Фото фарбування металу своїми руками

  Знежирювач, ґрунт, емаль в аерозолю для фарбування металевих виробів

  DSC1 DSC20
   До фарбування   Після фарбування

   

   

   

  5/5 (2)

  comments powered by HyperComments